Vidio e re ne durres watch online

play_arrow
13K
9

00:02:52

LUNGOMARE E RE E DURRESIT, PUNIMET | 5K DRONE VIDEO, DURRES 2O23

LUNGOMARE E RE E DURRESIT, PUNIMET | 5K DRONE VIDEO, DURRES 2O23

GOGLA

Kantieri i punës për Lungomaren e Re të Durrësit. Subscribe @GOGLA për më shumë video. Follow GOGLA në Instagram: ...

play_arrow
262K
2K

00:02:07

Top Channel/ Projekti portit Durrës/ Si do ndryshojë zona e portit aktual. Jahte, turizëm dhe hotele

Top Channel/ Projekti portit Durrës/ Si do ndryshojë zona e portit aktual. Jahte, turizëm dhe hotele

Top Channel Albania

Ishte nëntori vitit të shkuar, ku në Emiratet Bashkuara Arabe kryeministri Edi Rama, me princin e kurorës nënshkuan një ...

play_arrow
162K
2K

00:01:09

Mbrëmjet e maturës kthehen në propozime për martesë! I riu nga Kamza inskenon arrestimin nga policia

Mbrëmjet e maturës kthehen në propozime për martesë! I riu nga Kamza inskenon arrestimin nga policia

Dosja. al

TIRANË– Mbrëmjen e maturës në Shqipëri janë rikthyer në 'fole dashurie'. Themi këtë pasi dy raste në mbrëmjen e maturës në ...

play_arrow
983K
3K

00:01:28

E perdhunoi pastaj shperndau videon: Detaje tronditese nga abuzimi me 15 vjeçaren | ABC News Albania

E perdhunoi pastaj shperndau videon: Detaje tronditese nga abuzimi me 15 vjeçaren | ABC News Albania

ABC News Albania

65 vjeçari që abuzoi me të miturën në Tiranë dyshohet të ketë ngacmuar edhe vajza të tjera të moshës së saj në zonën e njohur si ...

play_arrow
419K
2K

00:05:13

#Durrës 2020 - 🇦🇱 #Albania [Drone Footage] 4K @MTravelVlog

#Durrës 2020 - 🇦🇱 #Albania [Drone Footage] 4K @MTravelVlog

M Travel Vlog - Balkans

Durrës is the second most populous city in the Republic of Albania. The city is the capital of the surrounding Durrës County, one of ...

play_arrow
126K
45

00:01:07

Aksident i rende ne autostraden Tirane-Durres

Aksident i rende ne autostraden Tirane-Durres

RTV KLAN

Qytetarët duhet të bëjnë kujdes në drejtimin e mjetit në mënyrë që të mos bëhen shkak i aksidenteve të tilla. SUBSCRIBE to “RTV ...

play_arrow
798K
5K

00:15:07

KAMERA E FSHEHTË/ “Je tamam për seks”, një tjetër pedofil bie në rrjetën e “Piranjave”

KAMERA E FSHEHTË/ “Je tamam për seks”, një tjetër pedofil bie në rrjetën e “Piranjave”

ABC News Albania

Piranjat, i drejtuar nga Florjan Binaj dhe Arilena Ara është një emision i konceptuar si show investigativ. Temat e trajtuara me ...

play_arrow
2M
14K

00:10:03

Gani Germia e Zë Ne BEFASI Një PLAK Me Një VAJZE Të Re Ne MOTEL (TURP)

Gani Germia e Zë Ne BEFASI Një PLAK Me Një VAJZE Të Re Ne MOTEL (TURP)

IN FILMS

Gani Germia e Zë Ne BEFASI Një PLAK Me Një VAJZE Të Re Ne MOTEL (TURP) Abonoje Kanalin Ketu: ...

play_arrow
75K
41

00:22:08

DURRËSI I BUKUR 2021 - Një video ku shfaqet Qyteti i Durrësit për tu vizituar nga Turistët (SHARE)

DURRËSI I BUKUR 2021 - Një video ku shfaqet Qyteti i Durrësit për tu vizituar nga Turistët (SHARE)

Albert Videomaker

Durrës is a port city on the Adriatic Sea in western Albania, west of the capital, Tirana. It's known for its huge Roman amphitheater.

play_arrow
2K
1

00:01:12

Tv Klan - Dezinfektohet rëra e plazhit të Durrësit | Lajme News

Tv Klan - Dezinfektohet rëra e plazhit të Durrësit | Lajme News

RTV KLAN

Me afrimin e muajve të plazhit kanë nisur edhe përgatitjet për sezonin turistik veror. Pas pastrimit të vijës bregdetare nga ...

play_arrow
534K

00:03:05

Nje termet i fuqishem godet Shqiperine

Nje termet i fuqishem godet Shqiperine

RTV KLAN

Shqipëria u godit pasdite nga një nga tërmetet më të forta të 3 dekadave të fundit. Ka qenë ora 16:04 kur një tërmet i magnitudës ...

play_arrow
382K
2K

00:01:12

Tërmeti live në studion e lajmeve në Ora News dhe emisionin "Tempora"

Tërmeti live në studion e lajmeve në Ora News dhe emisionin "Tempora"

Ora News

tvora #rtvoranews Lëkundjet e tërmetit të orës 21:15 minuta janë ndjerë edhe në studion e lajmeve në Ora News dhe në ...

play_arrow
100K
80

00:03:41

PORTI I RI I DURRESIT, YACHT & MARINA EMAAR GROUP | 4K DRONE VIDEO

PORTI I RI I DURRESIT, YACHT & MARINA EMAAR GROUP | 4K DRONE VIDEO

GOGLA

Në Portin e Durrësit do të realizohet një ndër investimet më të mëdha, i cili do të transformojë totalisht pamjen aktuale të këtij porti ...

play_arrow
5K
2

00:01:54

Shtohet hapësira për plazhe publike në Durrës, shkon në 30%! Sako: Ky sezon do të jetë sukses

Shtohet hapësira për plazhe publike në Durrës, shkon në 30%! Sako: Ky sezon do të jetë sukses

Report TV

reportTV #lajmeshqip #lajmeshqip Bashkia e Durrësit është në përfundim të realizimit të masave për sezonin turistik, duke i ...

play_arrow
2K

00:02:07

"Melia Durrës" merr vëmendjen e mediave të huaja: Shqipëria, xhevahiri i fundit i Mesdheut -

"Melia Durrës" merr vëmendjen e mediave të huaja: Shqipëria, xhevahiri i fundit i Mesdheut -

Vizion Plus TV

Subscribe: https://bit.ly/vizionplustv Web: http://www.vizionplus.tv Facebook: https://facebook.com/VizionPlusTV Twitter: ...

play_arrow
3K

00:01:06

Bashës i ndodh e papritura në Durrës: Hajde ulu e të shohësh se kush ka prerë kë, hajde se...

Bashës i ndodh e papritura në Durrës: Hajde ulu e të shohësh se kush ka prerë kë, hajde se...

RTV KLAN

lulzimbasha SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web ...

play_arrow
277K
2K

00:08:05

Cllevio sherr me Dor Vishen | Dori i shkon me live hap ne Lushnje 😱💣

Cllevio sherr me Dor Vishen | Dori i shkon me live hap ne Lushnje 😱💣

Your Face 2

SUBSCRIBE PER TE MOS HUMBUR ASNJE VIDEO TE RE Per cdo info Kontaktoni : [email protected].

play_arrow
411K
2K

00:09:38

Burri ishte ne shtepi kur po me q inte kunati por

Burri ishte ne shtepi kur po me q inte kunati por

ED STORY

Burri eshte nje puntore i vertet dhe une inspirohem dhe motivohem nga ai qe ti arrije enderrat e mija sepse kur nuk e kisha burrin ...

play_arrow
126K
84

00:03:20

Miliarderi: Ndertimet ne Durres do te jene me te mira se ne Dubai

Miliarderi: Ndertimet ne Durres do te jene me te mira se ne Dubai

RTV KLAN

Mohamed Alabbar thotë se investimet në Durrës do të jenë më të mira në se Dubai. Drejtuesi i kompanisë Emaar, e cila synon të ...

play_arrow
541K
3K

00:18:14

Gjyshja 70 Vjeqare nga Prizreni qe kryen Marrëdhënie me te Mitur ne kembim te Parave

Gjyshja 70 Vjeqare nga Prizreni qe kryen Marrëdhënie me te Mitur ne kembim te Parave

IN FILMS

Gjyshja 70 Vjeqare nga Prizreni qe kryen Marrëdhënie me te Mitur ne kembim te Parave.

play_arrow
37K
19

00:02:31

Porti i ri i Durrësit, gati projekti! Çfarë pritet në Porto Romano

Porti i ri i Durrësit, gati projekti! Çfarë pritet në Porto Romano

RTSH - Radio Televizioni Shqiptar

Redaksia e Lajmeve në Radiotelevizionin Shqiptar, transmeton në mënyrë të balancuar informacionet më të rëndësishme, nga ...

play_arrow
125K
20

00:01:22

A1 Report - Durres, goditet rrjeti i trafikut të droges, ne pranga 5 persona

A1 Report - Durres, goditet rrjeti i trafikut të droges, ne pranga 5 persona

Report TV

DURRES - Një aksion i përbashkët mes policisë së Durrësit dhe antidrogës ka bërë të mundur goditjen e një rrjeti trafiku të ...

play_arrow
2M
4K

00:05:54

Babai mostër  i kërkon marrëdhënie seksuale vajzës: "Do jetë hera e fundit" - Top Channel

Babai mostër i kërkon marrëdhënie seksuale vajzës: "Do jetë hera e fundit" - Top Channel

Top Channel Albania

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: ...

play_arrow
6K
9

00:05:03

SHTEPIA E FUTBOLLIT, SELIA E RE E FSHF | 5K DRONE VIDEO, TIRANA 2022

SHTEPIA E FUTBOLLIT, SELIA E RE E FSHF | 5K DRONE VIDEO, TIRANA 2022

GOGLA

Shtëpia e Futbollit” është investimi më i madh i Federatës Shqiptare të Futbollit në drejtim të ndërtimit të një kompleksi sportive.

play_arrow
71K
62

00:03:28

Exclusive / Sa do të zgjasë ndërtimi i portit të jahteve në Durrës?

Exclusive / Sa do të zgjasë ndërtimi i portit të jahteve në Durrës?

Top Channel Albania

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: ...

play_arrow
10M
42K

00:56:00

Legjenda e Fundit [2011]

Legjenda e Fundit [2011]

DigitAlb

Avdiu, fenomeni ekzemplar që i bëri të gjithë të kthejnë sytë nga vetja, do të udhëtojë drejt Amerikës... WEBSITE: http://digitalb.al/ ...

play_arrow
616K
1K

00:18:59

Stop - Te tjera detaje nga ngjarja e rrahjes se 3-vjecarit ne kopsht! (21 qershor 2016)

Stop - Te tjera detaje nga ngjarja e rrahjes se 3-vjecarit ne kopsht! (21 qershor 2016)

RTV KLAN

stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan ...

play_arrow
162K
1K

00:10:40

Fshati ne Turqi Ku Pjestare Te Nje Familje ecin me Kembe e Duar !

Fshati ne Turqi Ku Pjestare Te Nje Familje ecin me Kembe e Duar !

Fakte interesante Shqip

Fakte Interesante Shqip * Sot do te shohim nje fshat te vogel me rruge te ngushta e te piseta, ndertesa te vjetra prej guri ku ka ...

play_arrow
126K
34

00:02:50

Reni i Elbasanit në Durrës? Zbulohet personi në videon e ‘Pa Gjurmë’: Nuk jam unë këngëtari

Reni i Elbasanit në Durrës? Zbulohet personi në videon e ‘Pa Gjurmë’: Nuk jam unë këngëtari

Report TV

Zhdukja e mistershme pa lënë gjurmë e Renato Hamzës ngjalli shume dyshime. Rasti i trajtuar edhe mbrëmjen e djeshme në ...

play_arrow
487K
3K

00:11:55

Stop - Kukes, mesuesja  godet e shan femijet me fjalet: Kucke e pise! (02 prill 2019)

Stop - Kukes, mesuesja godet e shan femijet me fjalet: Kucke e pise! (02 prill 2019)

RTV KLAN

stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan ...

play_arrow
6K
4

00:01:27

Video e Re ! Noizy Rrah Stresin ne mes te Londres

Video e Re ! Noizy Rrah Stresin ne mes te Londres

Shqip TV

Noizy Rrah Stresin.

play_arrow
3K
1

00:05:32

“Melia”, oazi me 5 yje / Hoteli më i madh në Shqipëri mirëpret turistë nga e gjithë bota

“Melia”, oazi me 5 yje / Hoteli më i madh në Shqipëri mirëpret turistë nga e gjithë bota

Vizion Plus TV

Subscribe: https://bit.ly/vizionplustv Web: http://www.vizionplus.tv Facebook: https://facebook.com/VizionPlusTV Twitter: ...

play_arrow
101K
44

00:54:01

Kryeministri Edi Rama -  😍Hap dyert hoteli më i ri e më i madh në vend i brandit prestigjioz

Kryeministri Edi Rama - 😍Hap dyert hoteli më i ri e më i madh në vend i brandit prestigjioz

Edi Rama

Hap dyert hoteli më i ri e më i madh në vend i brandit prestigjioz ndërkombëtar Meliá, buzë bregdetit Adriatik si një shembëlltyrë e ...

play_arrow
104K
59

00:01:57

Pamje mahnitëse nga autostrada e re e Kosovës - ka urën më të gjatë në Ballkan

Pamje mahnitëse nga autostrada e re e Kosovës - ka urën më të gjatë në Ballkan

Reporteri

Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media Follow Reporteri on… FB: https://smarturl.it/ReporteriFB IG: ...

play_arrow
10M
48K

00:03:09

Gold AG - N'Deti (Official Video)

Gold AG - N'Deti (Official Video)

Gold AG

Gold AG - N'Deti Abonohu per Gold AG --- http://youtube.com/GoldAGChannel?sub_confirmation=1 Teksti: Arian Agushi ...

play_arrow
51K
20

00:06:14

VIDEO e re nga aksidenti tragjik në Berat/ 25-vjeçarja devijoi për të shmangur kamionin

VIDEO e re nga aksidenti tragjik në Berat/ 25-vjeçarja devijoi për të shmangur kamionin

Report TV

reportTV #lajmeshqip #lajme Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në Berat, ku nënë e bir kanë humbur jetën ...

play_arrow
716K
3K

00:12:39

Kamera e fshehtë - "Bëhu eskortë në Dubai", ish miss-i rreh moderatorin  - #EXPULS

Kamera e fshehtë - "Bëhu eskortë në Dubai", ish miss-i rreh moderatorin - #EXPULS

RTV Ora

expuls #kameraefshehtë #SilvanaBushati Ronaldo Sharka ka futur në kurth ish miss-in Silvana Bushatin. Me pretekstin se ka lënë ...

play_arrow
284K
1K

01:07:38

Përleshje/ Vjehrra,kunati,kunata e burri rrahin nusen.Shokuese:Më prenë me gërshërë kur linda vajzën

Përleshje/ Vjehrra,kunati,kunata e burri rrahin nusen.Shokuese:Më prenë me gërshërë kur linda vajzën

Me Zemer Te Hapur

Dhunë dhe debate të forta të cilat çuan në marrje të urdhërit të mbrojtjes për disa here rradhë. Ditën e sotme do të trajtohet ...

play_arrow
382K
1K

00:01:05

I riu përleshet me policinë pasi refuzoi të bëjë testin e alkoolit, përfshihet edhe pasagjeri

I riu përleshet me policinë pasi refuzoi të bëjë testin e alkoolit, përfshihet edhe pasagjeri

Ora News

rtvora #rtvoranews 5 punonjës policie janë përleshur me një qytetar, i cili ka refuzuar të kryejë testin e alkoolit ndërsa gjatë ...

play_arrow
74K
40

00:02:52

"UNAZA E RE", TIRANA IN MOTION - Part 6 [Drone Video] | Vlog #021

"UNAZA E RE", TIRANA IN MOTION - Part 6 [Drone Video] | Vlog #021

Duli Kasmi

UNAZA E RE is a project to build a road in Tirana so the traffic will get easy. This video is a part of daily vlogging videos, TIRANA ...

play_arrow
1K

00:00:53

Merr para 11 automjete, video e re nga aksidenti i frikshëm i autobusit në Tiranë

Merr para 11 automjete, video e re nga aksidenti i frikshëm i autobusit në Tiranë

SYRI TV

Kjo është një video nga një tjetër kënd që tregon si ndodhi aksidenti i frikshëm mesditën e sotme në Tiranë, në zonën e njohur si ...

play_arrow
136K

00:02:21

Moti në vazhdim? Sinoptikania parashikon…

Moti në vazhdim? Sinoptikania parashikon…

News24 Albania

Copyrighted by News24 Albania.

play_arrow
548K
2K

00:04:11

Fundjave Ndryshe Shtepia e re Valbona Rizaj Mallakaster.

Fundjave Ndryshe Shtepia e re Valbona Rizaj Mallakaster.

Fundjave Ndryshe

play_arrow
12M
28K

00:03:08

Bes Kallaku x Meda - A ç'ka m'gjeti (Official Video)

Bes Kallaku x Meda - A ç'ka m'gjeti (Official Video)

Bes Kallaku

FOLE PUBLISHING - https://www.smarturl.it/FolePublishing. Bes Kallaku x Meda - A ç'ka ...

play_arrow
722K
5K

00:04:12

Ylli Baka - Fryn një erë e më ngroh gjinë (Official Video 4K)

Ylli Baka - Fryn një erë e më ngroh gjinë (Official Video 4K)

YlliBakaMusic

Muzika & orkestrimi: Klodian Qafoku Teksti: Sadik Bejko Klarinete: Renato Lici Kitare: Maksi Kuci Violine: Luan Huse Asistent: ...

play_arrow
682K
4K

00:03:16

ANXHELA PERISTERI x STIV- N'endrra (Official Video 4K)

ANXHELA PERISTERI x STIV- N'endrra (Official Video 4K)

Anxhela Peristeri

Listen the latest project from ANXHELA PERISTERI x STIV - N'endrra Make sure to subscribe to Anxhela Peristeri official channel: ...

play_arrow
13M
115K

00:03:46

NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

thisisnoizy

Lyrics: Noizy Music: Term & Rvchet Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios Video: MaxProduction Available on: Spotify: ...

play_arrow
266K
76

00:04:51

Prostitucioni në qendrat e masazheve,28 vjeçarja:Paguhesha sa 3-fishin e pagës-Shqipëria Live 3 Mars

Prostitucioni në qendrat e masazheve,28 vjeçarja:Paguhesha sa 3-fishin e pagës-Shqipëria Live 3 Mars

Top Channel Albania

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ...

play_arrow
87

00:00:15

Video e re, si u vra në pak sekonda biznesmeni në Tiranë

Video e re, si u vra në pak sekonda biznesmeni në Tiranë

Gazeta Shqiptare

Video e re, si u vra në pak sekonda biznesmeni në Tiranë.


For your search query Vidio e re ne durres, we found 50 videos matching your query. Now we recommend watching in excellent quality online video LUNGOMARE E RE E DURRESIT, PUNIMET | 5K DRONE VIDEO, DURRES 2O23that was uploaded by user GOGLA 19 February 2023 with a duration of 02 minute 52 second, which has 2 views and 2 thousand likes.